izmir-bayrak

Takım Bayrakları


Takım Bayrakları

Takım Bayrakları

İzmir Bayrak

Takım bayrakları kullanma amacına ve yere göre farklı şekillerde ve ebatlarda imal edilmektedir. Küçük amatör kulüplerden , büyük futbol kulüplerine kadar tüm takımlar için farklı amaçlarla takım bayrağı üretilmektedir. Kulüplerin maliyeti üstlenmesiyle tek düze bayrak imalatı yapıldığı gibi kişi ve kuruma göre özel takım bayrakları da imal edilmektedir.

Kullanım amacına göre sopalı, bina tipi ,afiş tipi, poster şeklinde,yelken bayraklardiğer adıyla olta bayrak şeklinde ve taktim flaması şeklinde üretim çeşitleri bulunmaktadır. Sopalı bayraklar genelde maç esnasında ve maç öncesi veya sonrasında kullanılan seyircilerin ellerinde taşıdığı plastik borulu maliyeti ucuz bayraklardır. Dijital baskı raşel kumaştan veya fabrikasyon baskı saten kumaştan imal edilirler. Bina tipi,afiş ve poster tipi takım bayrakları bina yüzeylerine veya sokak arlarına asmak için büyük ölçülerde üretilen kişiye ve kuruma özel olarak yaptırılabilen maliyetinin düşük olması için ve baskının iki taraftan da görünmesi için raşel kumaşa dijital baskı tekniğiyle yapılan büyük bayraklardır. Yelken takım bayrakları genelde stat çevresine ve maç izlenebilen restoran , kahvehane gibi yerlerin önlerine konulan özel logo da kullanılabilen bayraklardır. Taktim flamaları ise kulüplerin maçlardan önce misafir takıma hatıra amacıyla verdiği saten kumaştan çiftkat imal edilen etrafı saçaklı kulüp logo ve renklerini temsil eden küçük ebatlı üçgen flama şeklinde üretilir. İzmir’de Karşıyaka spor bayrağı , Göztepe spor kulüp bayrağı , altay spor bayrağı Fenerbahçe bayrakları , Galatasaray bayrakları ,Beşiktaş bayrakları , ve Trabzon spor bayrakları üretimi yapılmakatadır.

"Takım bayrakları konusunda hangi amaçla nerede kullanacaksanız size özel tasarımlar yapabilir. İstediğiniz amaca uygun imalatı yapabilir izmirbayrak güvencesiyle istediğiniz yere ulaştırabiliriz. Bizimle iletişime geçip konu hakkında bilgi alabilir, ücretsiz olarak kişiye özel tasarımlar yaptırabilir fiyat teklifi alabilirsiniz."

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.