izmir-bayrak

Makam Bayrakları


Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

İzmir Bayrak

Makam bayrağı makam odalarında, Atatürk köşelerinde protokol toplantılarında kullanılan kurumsallığı temsil eden bayraklardır. Devlet büyüklerinin ülkeler arası görüşmelerinde , basın açıklamalarında, makam odalarında masa arkalarında ve Atatürk köşelerinin kenarlarında sıkça rastladığımız makam flamaları Ölçü olarak standart 100x150 cm bayrak ölçüsünde olup kurum, firma veya ülke bayrağı olarak kullanılır.

Protokol bayrağı olarak da isimlendirilen makam bayrakları saten kumaş üzerine dijital baskı yapılarak üretilir. Günümüzde sert koni şeklinde durması logonun veya görselin görünmesi için saten kumaşa dijital baskı yapıldıktan sonra arkasına asetatlıtela işlemi uygulayarak sert şekilde durması sağlanır. Makam Türk bayrakları fabrikasyon hazır olarak elimizde bulunmakla birlikte başka diğer ülkelerin ve firma kurum logolarının imalatı dijital baskı yöntemiyle baskı yapılarak imal edilmektedir. Makam bayraklarının direkleri malzeme çeşidine göre 2 çeşit olup sarı pirinç görünümünde pirinç makam bayrağı direği ve beyaz krom görünümünde krom makam bayrağı direği olarak adlandırılır. Bayrakların etrafına isteğe göre sarı saçak veya püskül yada beyaz saçak veya püskül dikilerek görsellik farklılaştırılabilmektedir.

"İzmirbayrak firması olaraktelalı makam bayraklarını bugüne kadar birçok devlet büyüğü, belediye,kurum ve firmalara bu konuda çözüm ortağı olmuş,deneyimlerimizi müşterilerimize aktarmış bir firma olarak bilgi ve fiyat almak için bizimle whatsapp,telefon ve e-mail yoluyla iletişime geçmenizi öneririz."

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.