izmir-bayrak

Kortej Bayrağı


Kortej Bayrakları

Kortej Bayrağı

İzmir Bayrak

Kortej bayrağı eni boyundan oldukça uzun olan genelde kesilmemiş Türk bayrağı rulosu’dur. Kortej bayraklarında sıra sıra Ay yıldız olur. Genelde şehir merkezlerinde veya sokaklarda kortej bayrağının etrafı bayrağı taşıyan insanlar tarafından sarılır bayrağın uçlarına dikilen tutamaçlardan bayrak tutulur ve yürüyüş yapılır. Milli bayramlarda ve önemli günlerde kortej bayrağı gösterisi düzenlenir. Son bir kaç yıldan beri popüler hale gelen kortej bayrağı gösterisi için ihtiyacınız olan kortej bayrağını Aybayrak Bayrakçılık olarak hem kaliteli kumaştan hem de uygun fiyata ürete bilmekteyiz. Kortej Türk bayrağı, Kortej Atatürk posterleri ve Kortej ülke bayrakları istenilen ebat ve ölçülerde üretim yapılmaktadır. Kortej bayrakları kumaştan imalatı yapılmaktadır.

Kortej Bayrakları Ölçüleri ; 1,5×50 metre , 1,5×100 metre, 1,5×150 metre, 1,5×200 metre, 2×50 metre, 2×100 metre, 2×150 metre, 2×200 metre, 2×250 metre, 2×300 metre. Kortej bayrak fiyatı için iletişime geçiniz.

"Azerbaycan Devleti Milli Kurtuluş Günü Kutlamaları İçin Seçimini İzmir Bayrakçılıktan Yana Yaptı. Bugüne Dek Üretilmiş En Büyük Kortej Bayrağını Biz Ürettik. 4,5×2000 metre Ölçüsünde 1380KG Ağırlığındaki Azerbaycan Kortej Bayrağı Aşağıdaki Videoda !!"

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.