izmir-bayrak

Atatürk Baskılı Bayraklar


ataturk-baskili-bayrak

ataturk-baskili-bayrak.html

İzmir Bayrak

Atatürk posterleri değişik ebatlarda raşel veya saten kumaşa dijital baskı tekniğiyle imal edilir. Baskı yapılacak görsellerin baskıya uygun yüksek kalitede fotoğraflar veya görseller olması gerekmektedir.Atatürk posterleri kullanılacak amaca ve yere göre kumaş ve ölçüsü farklılık göstermektedir. Sopalı olarak elde sallamak için miting veya yürüyüşlerde kullanıldığı gibi bina yüzeylerini kaplayacak şekilde veya sokak aralarına karşıdan karşıya asılacak şekilde özel ve resmi günlerde asmak içinde büyük olarak da üretilir. Ayrıca kırlangıç şeklinde asılacak alanın iç mekan veya dış mekan olmasına ucuz veya kaliteli kurumsal olmasına göre raşel veya saten kumaşa baskıda yapılabilmektedir. Genelde resmi kurumların ve belediyelerin protokol gereği resmi bayram ve anmalarda sokak, bina ve alan süslemelerinde gerek ipe dizili şerit şekilde gerek sokak aralarına karşıdan karşıya büyük olacak şekilde gerekse ağaç ve direklere kırlangıç şekilde Atatürk posteri asımı yapılır. Etkinlik sırasında etkinliğe gelenlere ellerinde sallamaları için sopalı olarak da dağıtımı etkinliği yapan kurum tarafından yapılır. Ayrıca apartman ,site ve evlerin resmi gün ve bayramlarda binalarına veya balkonlarına asmak için farklı ebatlarda ve farklı görsellerde Atatürk poster veya Atatürk bayraklarına ihtiyaçları ve alımları olmaktadır.

Farklı Görsellerde baskı yapılabilecek Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafları yüksekçözünürlülüktearşivimizde kayıtlı olup sizin istediğiniz görseli kullanacağınız amaca göre baskı ve dikiş işlemi yapıp ürünü size kullanabileceğiz şekilde teslim ediyoruz. Arşivimizdeki farklıAtatürk görsellerin dışında klasik kalpaklı İzmir bayrağı da denilen Türk bayrağı fonlu kalpaklıAtatürk posteri elimizde hazır olarak saten ve raşel kumaştan imal edilmiş farklı ölçülerde sopalı veya sopasız olarak bulunmaktadır.

"1994 den bugüne toptan ve ucuzposter ve bayrak İmalatı yapan izmir bayrak flamafirmamızla istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için irtibata geçebilir elimizdeki yüksek çözünürlükte, yüksek kalitede baskı yapılmaya uygun görselleri ve fotoğrafları görerek fiyat teklifi ve ürün çeşitliliği hakkında bilgi alabilirsiniz."

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.