izmir-bayrak

Sopalı Bayrak


Sopalı Bayraklar

Sopalı Bayrak

İzmir Bayrak

Sopalı bayraklar genellikle kalabalık etkinliklerde etkinliği temsil eden veya düzenleyen kurumu, kulübü, markayı ,firmayı temsil etmek ve reklamını yapmak için kullanılır. Aynı zamanda resmi günlerde ülkeyi temsilen ülke bayrağı olarak kullanılabilir. Konserlerde, resmi bayramlarda ve geçit törenlerinde ,mitinglerde, maç izlerken veya galibiyet sevinci yaşarken etkinliğe katılan insanların ellerinde sopalı bayrakları sıkça görürüz.

Üzerine yapılacak baskı çeşidine , maliyete ve kullanılacak yere göre farklı kumaşlardan imal edilen sopalı bayraklar sopalı Türk bayrağı olarak genelde 1.sınıf alpaka kumaş ve daha az maliyetli ucuz bayrak olan raşel kumaş ve ponje kumaştan imal edilir. Ayrıca kağıttan üretilen Türk bayrağı kullanılan sopalı bayrak çeşitlerindendir.Taraftar bayrakları ve Atatürk posterleri genelde saten kumaşa fabrikasyon baskı veya raşel kumaşa dijital baskı yapılarak imal edilir. Firma logolu veya kurum logolu bayraklar raşel kumaşa dijital baskı şeklinde üretilen sopalı bayraklardır. Sopalarının plastik oluşu hem maliyeti düşüren hem de etkinlik esnasında taşıması kullanması kolay olması açısından tercih edilir.Sopalı bayraklar etkinlik süresi boyunca kullanıldığı için kısa süreli kullanılan bayraklardır. Bu nedenle Maliyeti düşük, ucuz bayrak çeşitleri sopalı bayraklarda daha çok tercih edilir. Raşel kumaşa dijital baskı yapılarak üretilen sopalı bayraklar kumaşın ince gözenekli transparan bir kumaş olmasının özelliğinden dolayı tek taraf baskı yapılan fakat baskıyı arka tarafa geçirdiği için arka taraftan da baskının görülebildiği etkinlik esnasında elde sallanan bayrağın iki tarafından da görselin görünmesine olanak vermektedir. Sopalı bayraklar 20x30 cm , 30x45 sopalı bayrak , 50x75 cm sopalı bayrak , 70x105 cm sopalı bayraklar olarak üretilmektedir.

"Kullanılacak etkinliğin alanına ve kişi sayısına göre farklı ölçülerden imal edilen sopalı bayraklar anaokulu çağındaki çocukların özel ve resmi günlerde kullandığı gibi maçlarda ,mitinglerde ,yürüyüşlerde ve grevlerde yetişkinlerinde daha büyüklerini kullanabildiği bir bayrak çeşididir. Sopalı bayraklar konusunda daha fazla bilgi almak , fiyat ve maliyet hesaplaması yaptırmak için bizimle irtibata geçmenizi öneririz."

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.