izmir-bayrak

Hakkımızda

İzmir Bayrak Kimdir ?

İzmir Bayrak

Hakkımızda

İzmir Bayrak Kimdir ?

1994 yılında İstanbul Taksimde başladığımız sektöre 2014 yılında izmir Üçyol da açtığımız ofisimizle devam etmekteyiz. Şuan İstanbul Küçükçekmece , İzmir Üçyol konak, izmir Karşıyaka ve Antalya Muratpaşa İlçelerinde Türkiye’nin 81 iline hizmet vermekteyiz. İzmir Karşıyaka da bulunan fabrikamız günde 5000 adet/m2 imalat kapasitesine sahip Türkiye’nin en hızlı ve son teknoloji makinaları kullanılarak üretim yapan dijital makinalarına sahiptir. Amacımız sadece ekonomik başarı değil uzun soluklu müşterilerimizle sürekli çalışmak, müşterilerimize hızlı, ekonomik, kaliteli ürün sunmaktır. İzmir üçyolda bayrak ve flama imalatı yapan firmamızda bütün bayrak çeşitleri yapılmaktadır.İzmir bayrak toptan ve perakende satışımız var olmakla birlikte toplu alımlarda %20 ıskonto uygulanmaktadır. Dijital baskı sistemi ile baskı olan bayraklarımız dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Bayraklarımız 1.sınıf malzemeden üretilir ve her ürün tek tek ambalajlanır. izmir bayrak olarak ürünlerimiz sizlere ulaşana kadar firmamızın garantisi altındadır. Bayraklarımız uygun fiyatları ile cazip seçenekler sunmaktadır.

İzmir bayrak ve flama imalatı olarak bayrak ve flama sektöründe farklı şehirlerde şubelere sahip tek firmayız. Amacımız ülkemizin farklı şehirlerindeki müşterilerimize daha yakın olmak.

1994 bugüne milli bayrağımızı en kaliteli şekilde üretmenin ve milletimizin milli duygularına ortak olmanın gururunu yaşıyor .

İzmir Bayrak

Fiyatlarımız

Fiyat Listemizden Bazıları

İzmir de bayrak flama üretimi yapan firmamız kendi üretmiş olduğu bayrak çeşitlerini toptan bayrak fiyatına perakende ve toplu bayrak siparişlerinde özel iskontolar uygulamaktadır. İzmir bayrak satış büromuzda toplu siparişlerde ucuz bayrak ve flama satışımız mevcuttur.

 • 50x75 cm sopalı bayrak 1,5 TL
 • Türk bayrağı fiyatı 70x105 cm 7 TL
 • Türk bayrağı fiyatları 100x150 cm 14 TL
 • Türk bayrağı fiyatı 200x300 cm 60 TL
 • Türk bayrağı fiyatları 300x450 cm 150 TL
 • Türk bayrağı fiyatı 400x600 cm 250 TL
 • Türk bayrağı fiyatı 600x900 cm 350 TL
 • 75x220 yelken bayrak fiyatı 40 TL
 • 75x300 olta bayrak fiyatı 50 TL
 • 100x400 cm beachflag fiyatı 70 TL
 • 100x150 cm telalı makam bayrak fiyatı 65 TL
 • Makam bayrağı takım fiyatı 150 TL
 • Saten çiftkat masa bayrağı fiyatı 5 TL
İzmir Bayrak

Hizmetlerimiz

Bayrak Sektöründe Siz Değerli Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

İzmir bayrak olarak 25 yıldır resmi kurumlara, kurumsal firmalara ,esnafımıza, kulüplerimize ,siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına çözüm ortaklığı yapmaktayız. Bayrak ve flama ihtiyacı doğan kurum ve kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmek ,kullanılacak yerin durumuna ve amacına göre nasıl bir üründen daha iyi verim alabileceğini müşterilerimize anlatmakla işe başlarız. Gerekirse müşterimizi ziyaret edip ürünün kullanılacağı yerde keşif yaparak müşterimizi bilgilendiririz.

Müşterilerimizin kullanım amacına göre sopalı bayrak , makam bayrağı , masa bayrağı , Türk bayrağı , bina tipi bayrak , Atatürk posteri ,direk bayrağı , gönder bayrağı , kırlangıç flama, taktim flaması, ipe dizili flama , bez çanta , ipe dizili Türk bayrağı, yelken bayrak imalatı yapmaktayız.

Kendi bünyemizde ürettiğimiz ürünlerimizi İzmir de iki farklı yerde faaliyet gösteren konak ve Karşıyaka da bulunan satış ofislerimiz de veya direk müşterimizin kendi yerine elden veya kargo ile teslimat sağlamaktayız. Ayrıca satış ofislerimizde Toptan ve perakende Türk bayrağı, Atatürk posteri ,Makam bayrağı, ipe dizili flama gibi ürünlerimiz hazır olarak elimizde mevcut olup anlık satışı yapılmaktadır. Özel baskı yapılacak ürünler için sipariş alma ,ücretsiz grafik çalışması yapma hizmetlerini de ofislerimizde vermekteyiz. İzmir bayrak firması olarak 25 Yıldır edindiğimiz deneyimlerimizi müşterilerimize anlatmakta ve imal ettiğimiz ürünlere yansıtmaktayız

İzmir Bayrak

Bayrak Sektörü

Bayrak Sektöründe Firmamız

1994 yıllında bayrak flama sektörüne giren firmamız Amatörce yapılan bayrakçılığı bu güne fabrikasyon üretim şekline getirerek hızlı, kaliteli ekonomik çözümler sunmaktadır. Farklı ürün çeşitlerini farklı kalitelerde müşterinin isteği ve kullanım alanına göre tasarlayarak kullanılacak amaca göre baskı ve dikimini yapmaktayız. Tabela makinalarında solvent baskı yöntemiyle değil , tesktil makinalarında sublime tekstil baskı yaparak dijital baskı aşamasından sonra kumaşları 200 derece ısıdan geçirerek renklerin daha canlı ve kalıcı olduğu %100 tekstil baskı ile imalat yapmaktayız. Bilhassa dışarda kullanılan bayrak ve flamalar hava şartlarından etkilendiği için hava şartlarına daha çok dayanıklı rüzgar, su ve güneşten daha az etkilenen daha çok kalıcı kumaş ve boya kullanmaktayız. Merdiven altı üretim değil tamamen profesyonel olması gereken imalat ve kaliteyi sektörde kalıcı şekilde yapmaya devam ediyoruz. Bizi 25 yıldır ayakta tutan müşterilerimizle uzun süreli çalışmamız sunduğumuz kalite, doğru imalat ve fiyat politikamızdır.

İzmir Bayrak

Fabrikamız

Fabrikamız ve Üretim Gücümüz

İzmir Karşıyaka ilçesinde olup günde 7000.m2/adet üretim kapasitesine sahip son teknoloji makinaların kullanıldığı dijital baskısı yapıldıktan sonra kalıcı ve canlı renkleri elde etmek için ısıdan geçirildiği dış şartlara daha uzun süre dayanabilecek bayrak ve flama üretimi yapmaktayız. Kaliteden ödün vermeden 1.sınıf kumaş kullanılarak tamamen fabrikasyon imalatı biten ürünlerin tek tek jelatin poşetlere konulduğu kargo ve taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde ambajlandığı şekilde fabrikadan çıkmaktadır. Gelişen teknolojiyle beraber her yıl kendini yenileyen teknolojiye ayak uyduran dijital baskı makinaları ve otomatik dikiş makinalarının kullanıldığı bir üretim bandına sahibiz. Geniş makine parkuruna sahip firmamız bayrak tekstil makinaları ile 720x720 dpı baskı kalitemiz öncü kuruluş olmamıza vesile olan sebeplerden biridir. Işini bayrak sektörüne hakim elemanlarımız sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktadırlar. Prensiplerimizin arasında zamanında teslimat garantisi bulunmaktadır.