izmir-bayrak

Olta Bayrağı


Olta Bayrakları

Olta Bayrağı

İzmir Bayrak

Yelken bayrak İzmir tanıtım yapılacak olan yerlerin önüne dikkat çekmek, kampanyalı ürün veya hizmeti tanıtmak yada bilgilendirmek için konulan bayrak trüdür. Yelken bayrak görünüm itibari ile sürekli hareket halinde olduğu için oldukça dikkat çekicidir.20 lt plastik dubası özel alaşımlı direği 120 gr. Raşel( Transparan) kumaş baskıdan oluşmaktadır. Raşel kumaş üzerine baskıdan dolayı rüzgar geçirme özelliğine sahiptir. Özel fikse prosedürü gören kumaş yağmurdan etkilenmemektedir. Yıkanabilir. Solma yada renginin atması gibi bir problemle karşılaşmazsınız. İzmir yelken bayrağın özel tasarımı ile her vakit görünür olması sağlanabilir. Yelken bayraklar iç ve dış mekan kullanımına uygundur. Dijital baskı amacıyla sarf edilen bayrak kumaşı oldukça kalitelidir. Yelken bayrak İzmir rüzgar ile beraber 360 derece hareket ederek ilgiyi üzerine çeker. Uygulanan baskı her iki yüzey dede oluşarak görselliği arttırmaktadır. Yelken bayrak gelişen reklam dünyasında bir çok sektör için en popüler reklam aracı haline gelmiştir. İZMİR BAYRAKÇILIK olarak en son teknoloji ile ürettiğimiz yelken bayrak kurulumu ise son derece basittir.

İzmir Yelken Bayrakları; iş yerleri, dükkanlar, fabrikalar, konferans salonları, fuarlar, açılışlar, benzin istasyonları, oteller, restoranlar,eczaneler, plajlar,iddaa bayileri, etkileşim merkezleri, spor salonları, marketler, oto parklar, pastaneler veya aynısı yerlerde kulanılmaktadır. Yelken Bayraklar gösterişli ve maliyeti düşük olduğu için en sık tercih edilen bayrak türüdür. Yelken bayrak bünyemiz de üç ölçüden üretilmektedir.

" Firmamız olta bayrak üretimi ve satışı konusunda oldukça tecrübelidir. Biz yelken bayrak siparişlerinizde kaliteli baskı ve size en uygun fiyat garantisini sunmaktayız. Baskı ve hizmet kalitemize göre yelken bayrak fiyatını piyasa değeri ile karşılaştırdığınızda farkı göreceksiniz. Mutlaka firmamızdan beach flag fiyatını sorunuz."

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.