izmir-bayrak

Masa Bayrakları


Masa Bayrakları

Masa Bayrakları

İzmir Bayrak

Masa bayrakları firmalara, kamu kurum ve kuruluşların kurumsallığını arttıran aynı zamanda reklam amacı taşıyan bayraklardır. Genelde logo baskı ve firma veya kurumun bağlı olduğu ülkenin ulusal bayrağının baskısı yapılarak kullanılan masa bayrakları görsellik ve kullanılacak bayrak çeşidine göre farklılık göstermektedir. Kullanılacak farklı bayrak çeşitlerine göre tekli masa bayrağı,çiftli masa bayrağı,üçlü masa bayrağı ve dörtlü masa bayrağı olarak imal edilip kullanılmaktadır. Ayrıca görsel direk çeşidi krom direkli ve prinç direkli olarak V tipi masa bayrağı, T tipi masa bayrağı diğer bir adıyla kırlangıç masa bayrağı ve L tipi masa bayrağı çeşitleri üretilmektedir. Masa bayrakları kumaşı saten kumaş üzerine dijital baskı yapılarak yapılmaktadır. Çift kat saten kumaş yapılmakta olup görsel hem önden hem arkadan net okunur bir biçimde görünmesi sağlanmaktır. Baskısı yapılan masa bayrakları etrafı sıcak kesim yapılarak ve çift kat yapabilmek için yapıştırma yönetimi kullanılarak usta bir işçilik yöntemiyle oluşmaktadır.

Masa bayrakları adında anlaşılacağı üzere masa üstlerine konulan ofis ve şirket içlerinde, tanıtım ve organizasyon toplantılarında, fuarlarda, stantlarda protokol ve anlaşma görüşmelerinde kullanılır. Üzerinde basılı olan kurum, firma logo veya ismi kurumu , firmayı veya markayı temsil eder. Eğer Ülke bayrağı da varsa masa bayraklarının içerisinde menşei olduğu ülkeyi de temsil etmiş olur.

Masa bayrakları hem kurumun, firmanın veya markanın tanıtım ve reklamını yapmak hem de Temsil ettiği ülke, kurum veya firmayı belli etmesi amacıyla çok tercih edilen ve kullanılan bir bayrak çeşidir.

Masa bayrakları görsel, direk tipi çeşidi ve adete bağlı olarak fiyat farklılıkları göstermektedir.İzmirbayrak flama olarak bizimle whatsaap, telefon ve e-mail yoluyla iletişime geçip çeşit ve adet belirterek fiyat talebinde bulunabilir, istediğiniz görseli bize bildirerek beğendiğiniz çeşide göre ücretsiz grafik çalışması yaptırailirsiniz.

İzmir masa bayrağı; İzmir masa bayrağı, kurum ve kuruluşların üzerinde logolarının kullanıldığı bir iç mekan bayrak ürünüdür. Estetik ve şık görünümün yanı sıra az yer kaplaması kurum ve kuruluşları temsil etmesi sebebi ile hemen hemen her firmanın kullanmakta olduğu bir bayrak çeşitidir. İzmir masa bayrakları Konferasnlar da, toplantı salonlarında, çalışma ofislerinde ve satış tezgahların da kullanılan son derce kullanışlı bir üründür. Genellikle yanında Türk bayrağı ile kullanılır. Müşteri tercihine göre tekli, ikili, üçlü ve dörtlü paslanmaz krom direkleri ile birlikte kullanılır.

"Masa bayraklarının üzerinde istediğiniz simgeyi sergileyebilirsiniz. Masa bayrakları, müşteri ve konuklarınıza kurumsallığınızı göstermenin ideal yollarından biridir. Masa bayrakları, kalın ve parlak saten kumaş üzerine dijital baskı empirme ve serigrafik baskı tekniği kullanılırak 2 ayrı kumaş şeklinde baskı yapılır. Baskı aşamasından sonra, baskının daha kalıcı olması için 170c – 200c derece arasında fikse makinelerinde ısıdan geçirilir. 2 ayrı şekilde İzmir masabayrakları sıcak kesim ile birleştirilir. Böylece her iki tarafta da baskı olmuş olur. Son işlem olarak ta masa bayraklarının kenarına fitil dikilir. Masa Bayrakaları direkleri ve bayrakları ile birlikte kuruluma hazır olarak takım halinde gönderilir. Sizde İZMİR BAYRAKÇILIK güvencesi ile masa bayrağı gibi ürünlerle tanıtımınızı daha şık ve modern bir hale getirebilirsiniz."

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.