izmir-bayrak

Kırlangıç Bayrakları


Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayrakları

İzmir Bayrak

Kırlangıç bayrak veya kırlangıç flamada denilen bayrak türü altı genelde ters V şeklinde kesildiği için kırlangıç ismi verilmiştir. İnce uzun bir yapıya sahip olan Üstünde borusu ,topuzuve asmak için ipi bulunan kırlangıç flamalar altları ters V şeklinde kesilmiş şekilde kullanıldığı gibi altı düz kesim, oval kesim ve düz V şeklinde kesim olarak da kullanılmaktadır.Kırlangıç bayrakların kullanım alanı oldukça geniştir. Firmalara,kamu kurumlarına,belediyelere kurumsal bir kimlik kazandıran kırlangıç flamalar fuarlarda,seminerlerde, tanıtım toplantılarında,açık hava toplantılarında,açılışlarda, elektrik direklerinde, binaların dış yüzeylerinde , ofis ve şirket içlerinde, firmanın marka reklamını yapmak, firmaya kurumsallık kazandırmak ,firmanın bir ürününün,markasının tanıtımını yapmak için ideal bir bayrak çeşididir. Genelde saten kumaştan imal edilen ve saten kırlangıç bayrak olarak adlandırılan kırlangıç flamalar, maliyeti düşük hava şartlarına uygun olması sudan ve dış etmenlerden daha az etkilenmesi için son zamanlarda ince,gözenekli,transparan bir kumaş olan raşel kumaşada baskı yapılıp kullanılmaktadır.Sadece firmaların veya kurumların isim ve markaları için değil ülkeleri simgeleyen milli bayrak olarak da kullanılan kırlangıç bayraklar Belediyelerin veya kamu kurum ve kuruluşlarının açılışlarında protokol ve resmiyet gereği hem Türk kırlangıç bayrağı hem de belediyenin veya kamu kurumunun logosunun basılı olduğu hatta Atatürk görselide dijital baskı yapılarak etkinlik alanına asılmakta bu sayede hem ülkeyi,hem kurumu temsil edecek şekilde kullanılmaktadır.

Firmamız izmirbayrak olarak siz değerli müşterilerimize 25 yıldır toptan ve perakende bayrak ve flama imalatı yaparak bu alanda da hizmet vermekteyiz. Her geçen gün yenilenen teknolojimizle kırlangıç Türk bayrağı imalatında genelde tercih edilen kırmızı alpaka veraşel kumaş üzerine aşındırma yöntemiyle Ayyıldız baskısı yaparak, diğer logo, marka ,ürün, firma ismi veya Atatürk görseli gibi kırlangıç flamalarda ise saten kumaş veya dış mekanda tercih edilen raşel kumaş üzerine dijital baskı tekniğiyle sınırsız renk seçenekleri sunarak imalat yapmaktayız.

Türk bayrağı dışındaki dijital baskı yapılan görsellerde ölçüye,adete, ve baskı yapılacak kumaşa göre fiyat ve maliyet verebildiğimiz kırlangıç bayraklar genelde 50x100 ebatından başlayarak asılacak alana,mekana, kullanılacak yere göre farklı ölçülerde yapılmaktadır. Küçük bir stant da 50x100 ebatındaasılarak kullanıldığı gibi büyük bir alandaki organizasyonda büyük duvar veya sütunlara göre çok daha büyük imalatı yapılıp kullanılmaktadır.

"izmirbayrak firmamıza telefonla, Whatsapptan veya e-mail yoluyla ulaşarak sormak istediklerinizi sorabilir,ücretsiz tasarım hizmetlerimizden yaralabilir,fiyat ve maliyet hesaplaması yaptırabilirsiniz."

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.