izmir-bayrak

Direk Bayrakları


Direk Bayrakları

Direk Bayrakları

İzmir Bayrak

Gönder bayrağı diye adlandırdığımız flama türü, genelde kurum veya şirket önlerinde 3-4-5 mt gibi direklere asılan yani göndere çekilen bayraklardır. Göndere çekildiğinden dolayı gönder bayrağı denilen bu bayrak türünün amacı kullanılan firma veya kurumun kimliğini yansıtmaktır. Hemen bina girişinde bulunan bu bayraklar gelen misafirleri ilk önce karşılayan kurum kimliğidir. Bu sebepten dolayı önem arz etmektedir. Solmuş veya yırtılmış bir gönder bayrağı ilgili kurum veya kuruluşa gelen misafirler üzerinde olumsuz etki yapmaktadır. Gönder bayraklarının her daim bakımlı görünmesi önemlidir.

Tek Kat Gönder Bayrağı ; Genelde raşel kumaştan tek kat gönder bayrağı yapılmaktadır. Logo baskısı bayrağın tek yüzüne uygulanır fakat bayrağın arka yüzünden logo net görünür. Tek dezavantajı arka yüzden logonun ters görünmesidir. Avantajı ise bayrak hafif olur ve hızlı yıpranmaz.

"Çift Kat Gönder Bayrağı ; Genelde saten kumaştan çift kat gönder bayrağı yapılmaktadır. Logo baskısı bayrağın her iki yüzüne uygulanır bayrağın her iki yüzünden logo net görünür. Avantajı her iki yüzden de logonun düz görünmesidir. Dezavantajı ise iki kat kumaş uygulandığından dolayı bayrak ağırlaşır hızlı yıpranma olabilir. Gönder ve firma bayraklarınız izmir gönder bayrak, Antalya gönder bayrak ve flamalarınız için bu illerde bulunan bayrak şubelerimizden temin edebilirsiniz.gönder bayrak fiyatları için iletişime geçiniz."

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.