izmir-bayrak

İpe Dizili Flama


İpe Dizili Flama Bayrakları

İpe Dizili Flama

İzmir Bayrak

Üçgen bayraklar kullanılma amacına ve kullanıldığı yere göre farklı çeşitlerde üretilmektedir. Gerek ipe dizili şekilde süsleme amaçlı , gerek yer ve arazi belirlemede üçgen sopalı gerekse hatıra olarak vermek için üçgen taktim flaması şeklinde isteğe göre imalatı yapılmaktadır. İpe dizili şekilde şerit bayrak olarak imal edilen ve kullanılan üçgen bayraklar genelde açılışlarda, organizasyonlarda ve kampanya dönemlerinde benzinliklerde, mağazalarda, parti binalarında ,belediyelerdedinlenme tesislerinde dış alanı süslemek, gelip geçen araç ve yayaların dikkatine çekmek için kullanılan bayrak çeşididir.

Üzerine logo veya yazı görseli basılarak tercih edildiği gibi yazı veya görsel baskısı yapılmadan sadece kurum renklerinden oluşan renkli branda şeklinde de asılıp kullanılmaktadır. Görsel baskı yapılan üçgen bayraklar raşelkumaşdan üretilip bası yapılan görselin iki taraftan da görülmesi sağlanmış olmaktadır. Renklerden oluşan branda flamalar ise vinil branda olup kırmızı beyaz şeklinde sadece kurum veya firma renklerinden oluşmaktadır. Mühendislerinin arazi ve yer belirlemek amacıyla kullandığı üçgen flamalar genelde sopalı şekilde raşel kumaşa görsel veya renk baskısı yapılarak yer işaretleme amacıyla kullanılmaktadır. Hatıra amacıyla derneklerin, vakıfların, futbol kulüplerinin üyelerine veya misafirlerine anlam ve öneme binayen verilen üçgen flamalar saten kumaş üzerine dijital baskı yapılarak çift kat olacak şekilde etrafı saçaklı üstünde asmak amacıyla ip takılarak üretilir.

"Üçgen flama, üçgen bayrak konusunda izmirbayrak.gen.tr iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçip kullanma amacınızı ve miktarınızı belirterek ücretsiz fiyat çalışması yaptırabilirsiniz."

Bayrak Çeşitlerimiz İçin Teklif İsteyin.